Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valentýnské smsky

3. 11. 2007

Valentynsky smsky

Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!

Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!

Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..

Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)

Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!

Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..

Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!

K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))

K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)

Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!

Na svatého Valentýna jenom JÁ a žádná jiná!!

Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!

♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!

Přeji krásné probuzení k tomu polibek a pohlazení, přestože je únor, zima, chlad, má dnes svátek kdo má rád.Miluji Tě čím dál víc, tak to je a neřeknu už víc.

Jsi má láska jsi můj sen, tobě patří dnešní den. Jenom s tebou se chci smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn.

Dnes když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct, lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má!Milion hubiček posílá Tvůj mazlíček

♥ Posílám ti, dědo milý, přání z lásky v tuto chvíli. Že bez tebe žít nesvedu, jako ty bez mých obědů! Babička:)

♥ Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!

♥ Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!

♥ Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..

♥ Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)

♥ Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!

♥ Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..

♥ Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!

♥ K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))

♥ K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)

♥ Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!

♥ Na svatého Valentýna jenom JÁ a žádná jiná!!

♥ Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!

♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!

Nesu Ti darek k Vatentynu, prekrasnou bilou orchidej, ten kvitek uschne ve Tvem stinu a TY mi zustanes...

Timto Ti chci krasneho Valentyna prat, abys vedel,ze je tu nekdo, kdo Te ma rad. Poprat co citim se tak lehko neda, chci abys vedel, ze Te mam rada.

K svatku sv. Valentyna Ti preji za 1. aby se Ti splnila ta nejtajnejsi eroticka prani a za 2. abych byla primou soucasti bodu 1. Mam te rada v ruznych jazycich: ljubju tebja, es kes serummem, I love you, svona vieza, tequero a taky....... miluji te!!!

Co je to VALENTYN???? Je to svatek zamilovanych, to znamena, ze je to svatek i nas dvou. Chci ho dnes s tebou stravit pri svickach, ve vane plne peny a sampanskym a nakonec cely zamilovany den ukoncit krasnou milostnou scenou a usnout ti v naruci a spat az tak do rana. MOC TE MILUJU :-)

Laskou jsi me obdarila, dekuji Ti za ni. Ty jsi krasna, mila, nez ostatni divka jina. Preji Ti srdicko moje, nejkrasnejsiho Valentyna :-*

Nekracej prede mnou - mozna za tebou nepujdu. Nekracej za mnou - mozna nemam silu te vest. KRACEJ vedle me a bud mi laskou i pritelem! ...... Nadhernyho Valentyna milacku!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář